Zupełnie nowa wersja systemu
Przychodzi czasem taki dzień, że w końcu dochodzimy do momentu, w którym stwierdzamy, że technologia informatyczna się tak mocno posunęła do przodu, że już czas wybrać nową. 

2 lata temu dojrzeliśmy do decyzji na podstawie ogromnej ilości maili od użytkowników, że projekt nowego systemu do robienia biznesplanów on-line nowyinteres.pl musi oprzeć na zupełnie innym silniku do wyliczeń zbliżonym do silnika systemów klasy ERP i bazującym na pełnym planie kont.

Tak, tak. Nowy system ma pokazać przyszłość w odróżnieniu do typowego systemu finansowo-księgowego, który bazuje na wpisanych faktach kosztów i sprzedaży. Czyli co się stanie z finansami firmy w wariancie jaki planujesz i przy założeniach jakie przyjąłeś. Nie było to proste zadanie, ponieważ stary system bazował na tablicach z ogromną ilością uproszczeń, które powodowały masę problemów w wyliczeniach i był bardzo ciężki do pielęgnacji kodu.

Zdecydowaliśmy się zupełnie zmienić nasze technologie informatyczne. Nowy system napisany został w najnowszych technologiach od firmy Microsoft (m.in. .net core/c#) oraz najnowszych bibliotekach open source (boostrap4), działa w tzw. kontenerach w chmurze.

Bezpośrednio nowy system jest już dostępny w produkcji pod adresem https://biznesplan.io – jest to już obecnie domyślny system udostępniony dla użytkowników naszego portalu.

Główne zmiany

  • Zupełnie nowy silnik do wyliczeń bazujący na kontach księgowych i ich agregacji do wyliczeń raportów i współczynników finansowych projektu.
  • Jest zupełnie nowy design systemu. Nowe kolory, czcionki, wyglądy formularzy, edytor tekstu, nawigacja pomiędzy elementami.
  • Dodaliśmy kilkanaście kreatorów finansowych które pozwolą na łatwiejsze wprowadzanie danych seryjnych (m.in. wraz ze zmianami w czasie).
  • Poświęciliśmy bardzo dużo pracy na UX/UI czyli wrażeniami z pracy z systemem przez użytkowników.
  • Zmieniliśmy model współpracy między użytkownikami tak aby właściciel lub administrator projektu mógł nadawać uprawnienia dla poszczególnych użytkowników
Więcej informacji i opis poszczególnych funkcjonalności wkrótce.

Kody promocyjne


Dla pierwszych 100 użytkowników kont płatnych przygotowaliśmy kod promocyjny dający upust 50% na dowolne konto premium. Wpisz BIZ50 przy podsumowaniu zakupów a zapłacisz połowę mniej.

Ważne dla użytkowników poprzedniego systemu


Zdecydowaliśmy się nie przenosić użytkowników ze starego systemu do nowego ani ich biznesplanów które utworzyli w starym systemie. Stary system jest dostępny pod linkiem https://apk.nowyinteres.pl i będzie dostępny do 31.12.2020, po tej dacie logowanie do starego systemu zostanie zablokowane. Dajemy ponad rok na dostęp do Waszych starych projektów.

Jak napisałem wcześniej nowy system jest zupełnie innych, choć staraliśmy się zachować jak najwięcej funkcjonalności która użytkownicy lubili i wprowadzić takie o które prosili.

Użytkownicy obecnych kont płatnych w startym systemie mogą dostać konto premium w nowym systemie bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy się z nami skontaktować.Komentarze

Zapraszam do zamieszczania komentarzy i spostrzeżeń!

Formularz kontaktowy

Wyślij