Zawsze miej plan B - wersjonowanie planu


Prognozy finansowe stanowią zazwyczaj punkt wyjścia do oceny biznesplanu. Podczas analizy biznesplanu możecie zastanawiać się co by się stało gdyby np. zmienić źródło finansowania z kredytu na leasing lub sprzedaż części udziałów inwestorowi strategicznemu.
Każda zmiana sekcji finansowych spowoduje zmianę całości biznesplanu. Rozwiązanie, które wprowadziliśmy dla użytkowników systemu NowyInteres.pl posiadających konta Premium to możliwość wersjonowania biznesplanu. Już możecie tworzyć nową kopię Swoich biznesplanów przez proste skopiowanie zawartości do nowego biznesplanu.
Poprzez wersjonowanie planu możecie sporządzać specjalne warianty dla Waszych inwestorów czy dla swojego szefa. To także doskonały sposób utworzenia dla własnych potrzeb prywatnego, dopieszczonego szablonu biznesplanu, który będziecie wykorzystywać do dalszych celów.
Aby stworzyć nową wersję wybranego biznesplanu przejdźcie do jego ustawień (na dole w menu po lewej stronie) i w zakładce Informacje podstawowe na belce użyjcie przycisku Nowa kopia planu.W oknie Nowej Kopii Planu będziecie mogli zdecydować jak ma nazywać się nowa kopia Waszego planu.

To jednak nie wszystko. Możecie zdecydować czy nowy plan będzie miał skopiowane wszystkie dane z poprzedniego planu (Kopiuj dane) czy tylko wyłącznie samą strukturę.
Z innych ciekawych opcji jakie wprowadziliśmy to możliwość kopiowania przypisanych użytkowników do nowego planu (Kopiuj użytkowników). Nie będziecie musieli zatem zapraszać jeszcze raz użytkowników do nowego planu.
Jeżeli tworzyliście zadania przypisane do poprzedniego planu to macie także możliwość podjęcia decyzji czy skopiować zadania do użytkowników (Kopiuj zadania).
Podobnie komentarze (Kopiuj komentarze). Także możecie zdecydować czy skopiować wprowadzone komentarze przez użytkowników do nowego planu.
Mamy nadzieję, że Wam się to spodoba.

Komentarze

Zapraszam do zamieszczania komentarzy i spostrzeżeń!

Formularz kontaktowy

Wyślij