27.04.2014

Propozycje inwestycji w Twój pomysł

Adam Adamczyk

W naszym systemie NowyInteres.pl wprowadziliśmy nową funkcjonalność dla użytkowników kont Premium pozwalającą na przyspieszenie uzyskania finansowania dla Twojego planu na biznes.
Możesz uzyskać od nas i naszych partnerów pomoc w różnych dziedzinach rozwoju biznesu jak konsultacje, pomoc przy zakładaniu firmy, szkolenia, profesjonalna pomoc przy tworzeniu biznesplanu a najważniejsze… możesz uzyskać wsparcie finansowe na rozwój swojego pomysłu!
Od maja 2014 rozpoczynamy współpracę z partnerami działając jako pośrednik w nawiązywaniu kontaktów od pomysłodawcy do ekspertów w prowadzeniu biznesu. Na początek Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości które pozwolą Tobie wystartować od pomocy eksperckiej po uzyskanie wsparcia finansowego.

Zobacz jakie to proste!

1

Zaloguj się i wybierz biznesplan

który chciałbyś skonsultować razem z Partnerem.

2

W oknie Propozycje wybierz Partnera

klikając na ikonie interesującego Partnera.

3

Przeczytaj informacje w kolejnych oknach

Jeżeli propozycja jest dla Ciebie interesująca uzupełnij dane (Imię, Nazwisko, Twój numer telefonu) w oknie Informacja.

4

Kliknij na przycisku zaproszenia

Wyślij zaproszenie do biznesplanuWybrany partner dostanie powiadomienie o zaproszeniu do biznesplanu a po jego zaakceptowaniu uzyska dostęp do wybranego biznesplanu i nawiąże z Tobą kontakt.
Możesz cofnąć lub zmienić uprawnienia przez wybór funkcji Zarządzanie użytkownikami wybranego biznesplanu.
O Autorze

Adam Adamczyk / mgr inż., MBA

Informatyk, przedsiębiorca weteran do 1995 roku. Prowadzę i rozwijam firmy a także likwiduję i sprzedaję. Szkole i pomagam młodym przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy, inwestując czas i pieniądze.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Popular Posts